Održan Info dan - Erasmus+ studijski boravak

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizirao je Erasmus+ Info dan povodom objavljenih Natječaja za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ studija u programskim i partnerskim zemljama u ak. god. 2019./2020.

Info dan održao se dana 17. siječnja 2019., u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice.

Na Info danu predstavljene su novosti i mogućnosti studiranja u programskim i partnerskim zemljama u okviru programa Erasmus+ te upute za uspješnu prijavu na Natječaje za mobilnost u svrhu Erasmus+ studija u programskim i partnerskim zemljama.

Predstavnica udruge ESN Split, Helena Kačić-Bartulović, prezentirala je aktivnosti udruge a bivši Erasmus studenti Grgur Stegić, Bernarda Šustić i Petra Šikić podijelili su svoje skustvo s Erasmus studijskog boravka.