Natječaj za mobilnost nastavnog osoblja Erasmus+ KA107-omotnica Latinska Amerika- Čile, University of Magallanes

Sveučilište u Splitu dana 22. studenoga 2017. raspisuje natječaj za mobilnost nastavnog  osoblja u okviru Erasmus+ programa, Suradnja s partnerskim zemljama, Ključna aktivnost 1 (KA107) – omotnica Latinska Amerika - Čile, University of Magallanes

Tekst Natječaja

Upute za Natječaj

Rok za prijavu: 6.12.2017.

Mobilnost se može realizirati po objavi rezultata (konačne Odluke) do zaključno s  15.7.2019.

Dokumentacija za prijavu kandidata za aktivnost mobilnosti u svrhu podučavanja (Teaching):

1. Prijavni Erasmus+ obrazac za osoblje

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Europass CV na engleskom

4. Preslika prve stranice putovnice

5. Potvrda o zaposlenju matične ustanove

6. Prijedlog plana aktivnosti za boravak na partnerskom sveučilištu potpisan od prihvatne (partnersko sveučilište) i matične ustanove (na engleskom jeziku se popunjava Staff Mobility Agreement for Teaching) te kandidata.

7. popratni dopis na hrvatskom jeziku u kojem kandidat obrazlaže na koji način zadovoljava kriterije sastavnice

8. popratna dokumentacija vezana uz specifične kriterije sastavnice (po potrebi)

Kriteriji sastavnice: Filozofski fakultet

Erasmus+ vodič