Prezentacija Programa stipendija njemačkog gospodarstva i njemačke vlade - stručna praksa

Ako ste zainteresirani da sljedećeg ljeta odete na stručnu praksu u Njemačku i provedete tamo 3 do 6 mjeseci, pozivamo Vas na prezentaciju Programa stipendija njemačkog gospodarstva i njemačke vlade.

Pored mogućnosti da steknete vrijedno internacionalno i profesionalno iskustvo, Program Vam pruža kompletnu organizacijsku i administrativnu podršku prije i tijekom prakse, pokriva najveći dio troškova Vašeg boravka u Njemačkoj i pruža priliku da postanete dio veoma aktivnog Alumni kluba po povratku u Hrvatsku.

Ako Vam ovo zvuči zanimljivo dođite nas osobno upoznati na prezentaciji stipendijskog programa koja će se održati u utorak 16.10.2018. godine s početkom u 14:00 u velikoj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu (sjeverni toranj, 2. kat).

Facebook događaj:  https://www.facebook.com/events/170560170547724/?active_tab=about
Više o samom Programu možete pronaći na našoj Web stranici:  www.stipendienprogramm.org"