Erasmus day na manifestaciji „100 posto Studentski dani prava“

Dana 5. lipnja na Pravnom fakultetu u Splitu održan je Erasmus Day u okviru manifestacije „100 posto Studentski dani prava“.

Na informativnom danu predstavnice Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu održale su prezentaciju ,,Kako uspješno do Erasmus+ studentske razmjene“. Kroz prezentaciju predstavljen je program Erasmus+ i sve mogućnosti studiranja u okviru tog programa.

Nakon prezentacije Erasmus koordinator Pravnog fakulteta u Splitu, prof. Ratko Brnabić, održao je predavanje o svim mogućnosti razmjene za studente Pravnog fakulteta. Na kraju predavanja bivša Erasmus studentica s Pravnog fakulteta u Splitu Antea Batinić održala je predavanje o svom Erasmus iskustvu na studijskom boravku u Rimu.