Ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak posjetila Sveučilište u Splitu

Ministrica znanosti i obrazovanja prof.dr.sc. Blaženka Divjak posjetila je u srijedu, 10. listopada, Sveučilište u Splitu. Tom prigodom ministrica Divjak se sastala s rektorom Sveučilišta u Splitu prof.dr.sc. Draganom Ljutićem i prorektorima prof. dr. sc. Tomislavom Kilićem, izv. prof. dr. sc. Goranom Kardumom, prof. dr. sc. Đurđicom Miletić, prof. dr. sc. Leandrom Vranješ Markić i izv. prof. dr. sc. Željkom Radićem te s dekanima sastavnica Sveučilišta u Splitu. Na sastancima se razgovaralo o prioritetima nove Uprave Sveučilišta i programskim ugovorima te koeficijentima. Ministrica Divjak je ovu priliku iskoristila i za posjet novouređenim prostorima Filozofskog fakulteta.