Međunarodna suradnja

ESN Split traži nove članove!

Erasmus Student Network Split (ESN Split) je neprofitna, volonterska, studentska organizacija koja djeluje u preko 40ak država Europe, a okuplja mlade, ambiciozne ljude željne promjene.

Dio su Erasmus Student Network International koja trenutno djeluje u preko 40 zemalja Europe i ujedinjuje ih u jedinstvenom cilju – ‘Students helping students’.

Smatraš se takvom osobom? 😎
Misliš da je studentski život puno više od ispijanja kava tijekom predavanja?

Onda si ti osoba koju traže!

Imaju mnoge interese! Neki od njih vole kreativne poslove poput fotografiranja, snimanja, grafičkog dizajna, copywriting, dok drugi pronalaze svoju zanimaciju u financijama, partnerstvima, pomaganju potrebitima i sl.

Osim Buddy sustava, u kojem kao domaćin stranom studentu pomažeš u integriranju u naš mediteranski đir i stječeš doživotne uspomene u internacionalnom okruženju, možeš usporedno biti i aktivan član u timovima kao što su:
🎎Kulturološki team (ICE)
⚽️Sport team
🎉Party team
📱PR team
💻IT team
🌍Travel team
🗺Mov’in Europe team
👩‍💼HR team
💳Partnership team
👵SocialErasmus & ExchangeAbility 🤝

▶️Prijave su otvorene do 18.03. uključujući i taj dan, a link za prijavu je:https://goo.gl/forms/o7e40Km9dqpOCwhp2

Što čekaš? 🤔

Postani i ti dio ESN obitelji!