Najave i događanja

Martin Trethewey i Mark Mattson sa Sveučilišta Penn State u posjeti Sveučilištu u Splitu

U posjetu Sveučilištu u Splitu borave ugledni gosti sa Sveučilišta Penn Statea, prof. dr. sc. Martin Trethewey, direktor Penn State's Global Engagement Network, i Mark Mattson, knjižničar zadužen za globalna partnerstva u Sveučilišnoj knjižnici Penn Statea. Oni su se u četvrtak, 4. svibnja, u Rektoratu susreli s prof. dr. sc. Šimunom Anđelinovićem, rektorom Sveučilišta u Splitu, prof. dr. sc. Alenom Soldom, prorektorom za znanost i međunarodnu suradnju i Mirtom Matošić, ravnateljicom Sveučilišne knjižnice u Splitu. Na sastanku je među ostalim bilo riječi i o organizaciji zajedničke ljetne škole dvaju sveučilišnih knjižnica.