Najave i događanja

Filozofski fakultet u akciji Humano srce splitskog sveučilišta

Humanitarna akcija Humano srce splitskog sveučilišta vezana za podjelu  večere u prihvatilištu Udruge MoSt, nastavila se 10. studenog sudjelovanjem Filozofskog fakulteta. Tako su ovog petka predstavnici studenata i zaposlenika Filozofskog fakulteta s dekanicom prof. dr. sc. Glorijom Vickov  pomogli našim najpotrebitijim sugrađanima.

Udruga MoSt pruža smještaj za oko 35 naših sugrađana koji osim što nemaju svoj dom, imaju često i druge teške životne okolnosti. Kao i dosad, za potrebe ove humanitarne akcije našeg Sveučilišta hrana se kuhala u menzi Indeks Studentskog centra, a Humano srce splitskog sveučilišta, kako glasi naziv akcije, na poziv rektora prof.dr.sc. Šimuna Anđelinovića podržale su sve sastavnice Sveučilišta u Splitu te će sudjelovati u njenoj realizaciji tijekom cijele akademske godine.