Najave i događanja

Prva radionica Stručne radne skupine za izradu standarda kvalifikacije „magistar financijsko-računovodstvene forenzike“

Na Sveučilišnom odjelu za forenzične znanosti Sveučilišta u Splitu održana je u petak, 16. studenoga prva radionica Stručne radne skupine za izradu standarda kvalifikacije „magistar financijsko-računovodstvene forenzike“.  U radu Stručne radne skupine sudjelovali su predstavnici institucija koje su potencijalni izvoditelji studijskog programa kojim se stječe kvalifikacja „magistar financijsko-računovodstvene forenzike“ te  predstavnici poslodavaca koji su bili uključeni u proces izrade standarda zanimanja „financijsko-računovodstveni forenzičar“.
Radionici je prisustvovalo devet članova Stručne radne skupine: doc. dr. sc. Marijana Bartulović, izv. prof. dr. sc. Ivica Filipović, Snježana Galić, dipl. oec., prof. dr. sc. Hrvoje Kačer, prof. dr. sc. Ivan Pavić, prof. dr. sc. Ivica Pervan, prof. dr. sc. Maja Pervan, Nadica Šalov, dipl. oec. i Toni Šušak, mag. oec., mag. iur.
U okviru ove radionice članovi Stručne radne skupine upoznati su s procedurom izrade standarda kvalifikacije te su predstavljene poduzete aktivnosti u vezi izrade standarda kvalifikacije „magistar financijsko-računovodstvene forenzike“ na Sveučilišnom odjelu za forenzične znanosti. U središnjem dijelu radionice članovi Stručne radne skupine analizirali su prijedloge skupova ishoda učenja i pojedinačne ishode učenja u okviru standarda kvalifikacije „magistar financijsko-računovodstvene forenzike“.