Najave i događanja

Predavanje francuskih veleposlanika na Filozofskom fakultetu „Djelovanje Francuske na području ravnopravnosti žena i muškaraca“

Povodom Međunarodnog dana žena, veleposlanici Republike Francuske NJ. E. Philippe Meunier i Nj. E. Corine Meunier, posjetit će Filozofski fakultet i održati predavanje na temu „Djelovanje Francuske na području ravnopravnosti žena i muškaraca“. Predavanje će se održati na engleskom jeziku u petak, 8. ožujka, u  14.30 sati, u učionici P7 na Filozofskom fakultetu u Splitu, Poljička 35.

U predavanju će se osvrnuti na mjere i aktivnosti koje Francuska poduzima na području ravnopravnosti, a posebice vezano uz profesionalnu jednakost. U tom kontekstu govorit će i o svom osobnom iskustvu dvaju veleposlanika imenovanih na jednu diplomatsku funkciju.

Na predavanje su pozvani svi studenti i profesori Filozofskog fakulteta i Sveučilišta u Splitu.