Studentski život

Prijedlog odluke Glavnog povjerenstva o visini i raspodjeli natječajnih sredstava za studentske projekte

Sveučilište u Splitu, sukladno članku 19. stavku 5. Pravilnika o raspodjeli sredstava ostvarenih od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu, javno objavljuje prijedlog odluke Glavnog povjerenstva o visini i raspodjeli natječajnih sredstava s obrazloženjem i zapisnicima o radu posebnih povjerenstava.

Na temelju članka 20. Pravilnika o raspodjeli sredstava ostvarenih od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu na objavljeni prijedlog odluke, studentska organizacija, grupa ili pojedinac koji su prijavili svoj program po Pozivu imaju pravo žalbe u roku od 8 dana od dana objave rezultata.

Žalba se može odnositi samo na poštivanje i provedbu propisanog postupka vrednovanja.

Žalba se podnosi Povjerenstvu za žalbe po natječaju.

U prilogu se nalazi odluka Glavnog povjerenstva te zapisnici posebnih povjerenstava po područjima.

Vezani dokumenti