Studentski život

Predavanje dr. sc. Tonija Maglice „Što znamo o kockanju danas?“

Povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti, Centar za savjetovanje studenata Sveučilišta u Splitu organizira predavanje pod nazivom „Što znamo o kockanju danas?“ koje će dr. sc. Toni Maglica održati 5. prosinca u 18 sati u Maloj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu, 5. Kat.

Zašto se kockanje naziva ''skrivenom ovisnošću''? Kockaju li studenti Splitskog Sveučilišta i koliko? Kako roditeljstvo utječe na kockanje?
Odgovore na ova pitanja dat će kroz svoje predavanje dr.sc. Toni Maglica s Filozofskog fakulteta u Splitu, socijalni pedagog s dugogodišnjim iskustvom direktnog rada s djecom i mladima s različitim poremećajima u ponašanju, koji je usto član znanstveno istraživačkog projekta „Kockanje mladih u Republici Hrvatskoj“, voditelja izv.prof.dr.sc. Nevena Ricijaša sa ERF-a Sveučilišta u Zagrebu.