Studentski život

Centar za ženske studije i ove godine objavljuje Natječaj za dodjelu Nagrade za studentski rad na temu ženske i rodne problematike.

Natječaj je otvoren do 1. listopada 2016. godine i namijenjen je svim studenticama i studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija sveučilišta u Republici Hrvatskoj, svih znanstvenih i umjetničkih područja. Rad koji se prijavljuje za Nagradu treba se tematski baviti ženskom i/ili rodnom problematikom. Nagrada se sastoji od povelje i novčanog iznosa, a dodjeljuju se tri nagrade.

Pravila Natječaja, nominacijski postupak i prijavna dokumentacija nalaze se na mrežnim stranicama Centra za ženske studije www.zenstud.hr.

Za sve dodatne informacije i upite obratite se na: nagrada@zenstud.hr.