Studentski život

Natječaj za kratku prozu časopisa "The Split Mind"

The Split Mind, časopis za književnost i kulturu studenata Filozofskog fakulteta u Splitu, objavljuje natječaj za kratku prozu, poeziju, prijevode, eseje i kritike za sljedeći, 15. broj

- na natječaju mogu sudjelovati svi studenti Sveučilišta u Splitu;
- radovi ne smiju biti prethodno objavljivani;
- radovi moraju biti napisani na hrvatskom, engleskom ili talijanskom jeziku;
- jedna osoba može poslati najviše 5 pjesama, 2 priče dužine do 10 kartica (12 600 znakova), 1 esej i/ili kritiku dužine 10 kartica, te prijevode najviše 5 pjesama ili proznog djela do 10 kartica;
- format teksta: font Times New Roman, veličina 12;
- radovi moraju biti napisani u nekoj inačici programa MS WORD

Radovi se šalju e-mailom kao privitak na adresu: thesplitmind1@gmail.com, s naznakom 'The Split Mind 2017'.  Uz priče ili pjesme potrebno je navesti ime i prezime autora, godinu rođenja, adresu stanovanja, adresu elektroničke pošte, broj telefona, fakultet na kojem studiraju i studijski program.

Prijave se primaju do 1. kolovoza 2017. godine.

Selekciju radova vrši uredništvo The Split Minda, koje se sastoji od studenata Filozofskog fakulteta u Splitu. Popis odabranih radova bit će objavljen do kraja kolovoza na Facebook stranici časopisa.