Studentski život

Udruga IMEF prima nove članove

Udruga za promicanje informatičkog menadžmenta (IMEF) prima nove članove, a prijave su otvorene do 13. studenog. Dobrodošli su svi studenti bez obzira na smjer i fakultet. Prijave na linku: www.imef.hr/uclani-se/.

Udruga IMEF osnovana je s ciljem promicanja i razvitka informatičkog menadžmenta te razvoja potencijala studenata Sveučilišta u Splitu kroz organiziranje i sudjelovanje na raznim projektima, radionicama, konferencijama i seminarima. Putem povezivanja gospodarstva i studenata, organiziranja stručnih izleta, prigodnih društvenih, kulturnih i drugih programa te surađujući s ostalim studentskim udrugama, koriste se i razvijaju se talenti svakoga člana te stječu poslovna poznanstva i sklapaju prijateljstva.