Sveučilišni sport

Prijave za Unisport natjecanje u veslanju 2018.

Splitski sveučilišni sportski savez organizira prvenstvo Sveučilišta UniSport veslanje za 2018. godinu, koje se održati 5. svibnja s početkom u 8 sati na veslačkoj stazi u Spinutu u sklopu 17. Međunarodne veslačke regate Sveti Duje.

UniSport veslanje će se održati u muškoj konkurenciji. Za sve prijavljene ekipe osigurat će se termin za trening.

Prijave se primaju slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do ponedjeljka 30. travnja do 12 sati na e-mail: sport@unist.hr.

Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.

Za sve ostale informacije možete se javiti Šimi Veršiću: 098 946 8548 ili e-mail: simeversic@gmail.com.

Vezani dokumenti