Sveučilišni sport

Prijave za Cageball turnir na novouređenim terenima Studentskog doma „Dr. Franjo Tuđman“

Splitski sveučilišni sportski savez, Studentski centar i Sveučilište u Splitu organiziraju Cageball turnir koji će se održati na novouređenim malonogometnim terenima na krovu Studentskog doma „Dr. Franjo Tuđman“ na Kampusu, u četvrtak, 24. svibnja, s početkom u 18 sati.
Natjecanje je otvorenog tipa te ekipe mogu sačinjavati studenti sa različitih fakulteta. Prijave se šalju do utorka, 22. svibnja, do 12 sati na e-mail: unisportsplit@gmail.com.

Za sve ostale informacije možete se javiti Šimi Veršiću mob:  098 946 8548 ili e-mail: simeversic@gmail.com.