Sveučilišni sport

Prijave za Studentske sportske subote

Splitski sveučilišni sportski savez organizira Studentske sportske subote koje će se u ovoj kalendarskoj godini održati 17. i 24. ožujka na Kampusu, u dvorani Studentskog doma „Dr. Franjo Tuđman“ te caffe baru Tinel.

Natjecanja će se održati u sljedećim disciplinama:

1. Turnir u malom nogometu – 3na3 (4 igrača u ekipi)
2. Turnir u košarci 3x3 (4 igrača u ekipi)
3. Turnir u stolnom tenisu i badmintonu (pojedinačno)
4. Graničar (5 igrača u ekipi)
5. E-sports (pojedinačno)
6. Unisport Pub kviz (4 igrača u ekipi)

Svi zainteresirani studenti prijave moraju poslati na mail unisportsplit@gmail.com do srijede 14. ožujka u 12 sati, a prijava mora sadržavati: ime ekipe, ime, prezime i fakultet svih studenata u ekipi te disciplinu u kojoj se natječu.

Prijave se odnose na obje spomenute subote s obzirom da će sustav natjecanja biti povezan te se finalni susreti i borbe za medalje očekuju u subotu 24. ožujka. Detaljan raspored natjecanja bit će objavljen na Facebook stranici Unisport ST te poslan na mail svim prijavljenim ekipama i pojedincima po isteku roka za prijave.