Sveučilišni sport

Održana prva Studentska sportska subota

Prva Studentska sportska subota, održana je 2. prosinca, u sportskoj dvorani na Kampusu. Igrali su se turniri u malom nogometu, košarci 3x3, stolnom tenisu, badmintonu, igranju PlayStationa FIFA 2018, dok je u kafiću Tinel održan prvi Unisport Pub kviz s po 4 igrača u ekipi. Riječ je o novom projektu, kojim se želi potaknuti naše studente na bavljenje sportom, a da je naišao na plodno tlo, svjedoči i iznimno veliki broj prijavljenih.

Podršku studentima je došao pružiti prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, rektor Sveučilište u Splitu kao i prof. dr. sc. Boris Trorlić, dekan Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije.

Finalni susreti će se održati u subotu, 16. prosinca, kada će najboljima biti podijeljena zaslužena priznanja.