Sveučilišni sport

Prijave za UniSport natjecanja u odbojci na pijesku i rukometu

Splitski sveučilišni sportski savez organizira UniSport natjecanja u odbojci na pijesku i rukometu za 2017. godinu (prvenstvo Sveučilišta), koje se održati tijekom lipnja 2017.

UniSport Odbojka će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji, u petak, 9. lipnja, s početkom u 9 sati  na terenima KOP Žnjan Split.

UniSport Rukomet će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji, u četvrtak, 8. lipnja, s početkom u 9 sati te u petak, 9. lipnja, također s početkom u 9 sati u dvorani ŠC Bazeni Poljud.

Zainteresirani se mogu prijaviti slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do srijede 7. lipnja 2017. do 12 sati na email : sport@unist.hr. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.

Za sve ostale informacije možete se javiti Šimi Veršiću na broj mobitela 098 946 8548 ili  e-mail: simeversic@gmail.com.