Sveučilišni sport

Simpozij „Doping u vrhunskom sportu“

U cilju zaštite temeljnog prava sportaša na sudjelovanje u sportu oslobođenom dopinga, kao i zaštite i unapređenja zdravlja sportaša  Hrvatski olimpijski odbor (HOO)  i Zdravstvena komisija HOO-a organiziraju simpozij „Doping u vrhunskom sportu“ koji će se održati u petak, 6. listopada, u prostorima Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija, R. Boškovića 35.

Simpozij je namijenjen trenerima koji će se, kroz predavanja vrhunskih stručnjaka, moći educirati o štetnosti dopinga. Stoga je nazočnost simpoziju obavezna za sve trenere čiji se rad sufinancira sredstvima HOO-a. Kako je riječ o aktualnoj temi radujemo se dolasku svih trenera i sportaša koji žele čuti više o ovoj temi.

Molimo potvrdu dolaska e-mailom dolazak, a prijavnicu u privitku je potrebno ispuniti i donijeti na simpozij.

POZIV I PRIJAVNICA