Prijave za radionicu "Priprema za razgovor za posao"

Treća radionica ciklusa „U potrazi za poslom“ u organizaciji Ureda za upravljanje karijerama Sveučilišta u Splitu održat će se u četvrtak, 2. prosinca, s početkom u 13 sati, dvorani P5 na Filozofskom fakultetu, Poljička 35.

Radionicu pod nazivom „Priprema za razgovor za posao?“ vodit će Antonia Peroš, psiholog i psihoterapeut te voditeljica Ureda za upravljanje karijerama Sveučilišta u Splitu. U okviru svog radnog mjesta niz godina savjetuje studente te organizira i vodi radionice na temu upravljanja karijerama, komunikacijskih vještina, upravljanja stresom te općenito poticanja mentalnog zdravlja.

Radionica je organizirana u suradnji s Centrom za savjetovanje studenata Filozofskog fakulteta u Splitu.
Osiguraj svoje mjesto prijavom na obrazac: https://forms.gle/bKwjab2S6gg1u44N9

Razgovor za posao, kao situacija u kojoj nas se procjenjuje, u pravilu izaziva tremu ili u najmanju ruku nelagodu, koje mogu utjecati na kvalitetu i rezultat razgovora. Poznato je kako je najbolji lijek za tremu kvalitetna priprema, a ovu radionicu smo osmislili na način da obradimo više važnih aspekata pripreme, verbalnih i neverbalnih. Što reći o sebi i kako odgovoriti na neka od najčešćih 'teških' pitanja neke su od tema o kojima ćemo pričati.
Krajnji cilj radionice je naučiti kako poslodavcu prikazati najbolju verziju sebe i istaknuti se u odnosu na konkurenciju koja je, s obzirom na situaciju na tržištu rada, nažalost sve brojnija.