Prva radionica ciklusa radionica za studente pod nazivom ''U potrazi za poslom'' u organizaciji Ureda za upravljanje karijerama

Ured za upravljanje karijerama Sveučilišta u Splitu organizira novi ciklus radionica za studente pod nazivom ''U potrazi za poslom''.

Na prvoj radionici „Poduzetništvo – je li to za mene?“ koju će održati mr. sc. Maja Frapporti – Roglić, profesorica psihologije i viša savjetnica u Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri, provjerite svoje poduzetničke sposobnosti i sklonosti, te može li otvaranje vlastitog obrta ili tvrtke biti i vaša budućnost. Rađa li se poduzetnik, ili se to pak postaje? Koje sposobnosti i osobine treba imati dobar poduzetnik?

Radionica će se održati 4. studenog s početkom u 13 sati u prostorijama Student Servisa, sala za sastanke, na adresi Cvite Fiskovića 3, a trajat će 90 minuta.

Zbog epidemioloških mjera i interaktivnosti radionice broj sudionika je ograničen i obavezne su prijave na obrazac: https://forms.gle/FYdmC9G7kz2tk2369

Voditeljica radionice je mr. sc. Maja Frapporti-Roglić, profesorica psihologije zaposlena u CISOK-u – Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri. Niz godina bavi se individualnim i grupnim karijernim savjetovanjem studenata, nezaposlenih, učenika osnovnih i srednjih škola i njihovih roditelja, te zaposlenih koji razmišljaju o promjeni u karijeri, odnosno izboru karijere. Drži radionice o strategijama donošenja karijernih odluka, procjene vlastitih potencijala, socijalnim vještinama važnima za uspjeh u radu i sl.