Savjetovalište za studente s invaliditetom

Savjetovalište za studente s invaliditetom integrirano je unutar centra za savjetovanje studenata koji je osnovan početkom akademske godine 2015-2016. U okviru centra djeluje 7 savjetovališta: savjetovalište za studente s invaliditetom, savjetovalište za upravljanje karijerama, pravno savjetovalište, medicinsko savjetovalište, kineziološko savjetovalište, psihološko savjetovalište te savjetovalište za međureligijski dijalog.

Voditelj cjelokupnog centra je prof. Goran Kardum dok svako pojedino savjetovalište vode eminentni profesori s našeg sveučilišta. Savjetovalište za studente s invaliditetom smješteno je na istoj adresi gdje i ured za studente s invaliditetom te mu je isti i  voditelj. Osnovna razlika između savjetovališta i ureda jest u tome što je ured administrativno tijelo, dok je savjetovalište samo savjetodavno.