Natječaji

Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija - ljetni semestar ak. god. 2017./18.

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija u ljetnom semestru akademske godine 2017./18.

Tekst Natječaja

Upute za prijavu na Natječaj

Rok prijave: 25. rujna 2017.

Povodom objavljenog natječaja Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizira Informativni dan za sve zainteresirane studente Sveučilišta.

Na Info danu bit će predstavljene sve mogućnosti studiranja u okviru programa Erasmus+ u programskim i partnerskim zemljama.

Info dan će se održati u četvrtak, 7. rujna 2017. u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice, R. Boškovića 31.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za ak. god. 2017./18.

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Europass CV

4. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva

5. Popis ECTS povjerenika na sastavnicama

6. Popis Erasmus koordinatora na sastavnicama

7. Popis visokoškolskih ustanova s kojima je potpisan Erasmus+ međuinstitucijski sporazum (po sastavnicama) - lista će se ažurirati zaključno s 8. rujna 2017.

8. Dodatni kriteriji sastavnica

EF