Javni poziv za prijam polaznika na stručno osposobljavanje

Sveučilište u Splitu objavljuje JAVNI POZIV za prijam polaznika na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa u Rektoratu Sveučilišta u Splitu.

U okviru programa Hrvatskog zavoda za zapošljavanje „Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa“ primaju se polaznici stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa u trajanju od 12 mjeseci, s punim radnim vremenom u Rektoratu Sveučilišta u Splitu:

1. Služba za ekonomske i financijsko računovodstvene poslove:
za prijam jednog (1) polaznika za rad na poslovima u Službi za ekonomske i financijsko računovodstvene poslove Sveučilišta u Splitu
Uvjeti za polaznika: VSS (magistar/magistra ekonomije), poznavanje engleskog jezika, govor i pismo, poznavanje rada na računalu (napredno pretraživanje interneta, MS Word, Excel i Power Point)

Sve informacije nalaze se u dokumentu u prilogu.