Na KTF-u predavanje izv. prof. dr. sc. Andrei Rotarua sa Sveučilišta u Craiovi

Udruga kemijskih inženjera i tehnologa Split (UKITS) poziva sve zainteresirane na predavanje pod naslovom ''Kinetics of Heterogeneous Processes using TKS-SP (Thermal and Kinetic Software by means of Standard Procedure)'' koje će održati izv. prof. dr. sc. Andrei Rotaru, Sveučilište u Craiovi i National Institute of Laser, Plasma and Radiation Physics, Bukurešt, Rumunjska. Predavanje će se održati u ponedjeljak, 2. srpnja 2018. s početkom u 13:15 sati na Kemijsko-tehnološkom fakultetu u Splitu, Ruđera Boškovića 35,  predavaonica F-402.

Dr. Rotaru, koji boravi na KTF-u u sklopu ERASMUS+ programa, govoriti će o važnosti područja toplinske analize materijala te primjeni programa za toplinsku i kinetičku analizu TKS-SP 2.0 čiji je i autor.

Životopis i sažetak predavanja nalaze se u prilogu.

Vezani dokumenti