Ured za projekte na Sveučilištu u Splitu

Ured za projekte je vodeća jedinica za pripremu i provedbu projekata na Sveučilištu u Splitu.

Sveučilište u Splitu ostvaruje dugogodišnje iskustvo u prijavi i provedbi projekata iz EU programa i fondova. U posljednjih nekoliko godina uspješno je provedeno preko 40 projekata financiranih iz EU programa i fondova, a preko 20 je trenutno u tijeku.

Ured za projekte provodi i pruža podršku provedbi projekata sufinanciranih iz Europskog socijalnog fonda i Europskog fonda za regionalni razvoj, te programa Europske unije: Obzor Europa, Obzor 2020., Erasmus+ (Ključne aktivnosti 2 i 3), Interreg, EuropeAid, i dr.

Uz rad na prijavama projektnih prijedloga i provedbi sveučilišnih projekata financiranih iz EU programa i fondova, Ured za projekte organizira razna događanja s ciljem informiranja i educiranja javnosti.

logo nastamba

logo ezu komisija             logo erasmus-2een-logo

Ured za projekte

Tonka Petričević mag.oec. Voditeljica odjeljka za potporu provedbi projekata