Erasmus+ stručna praksa Info dan - Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizira Info dan za studente svih fakulteta.

Info dan se organizira povodom Natječaja za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ stručne prakse u akademskoj godini 2018./2019.,

Na Info danu bit će predstavljene sve mogućnosti obavljanja stručne prakse u okviru programa Erasmus+, te upute za uspješnu prijavu na Natječaj za mobilnost u svrhu Erasmus+ stručne prakse u akademskoj godini 2018./2019.

Info dan održat će se u petak, 05. travnja 2019., u 12 sati u učionici broj A1 Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije.

Radujemo se dolasku studenata.