Natječaj za dolaznu mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA107-omotnica IPA-BiH

Sveučilište u Splitu dana  16. ožujka 2021. raspisuje Natječaj za dolaznu mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja između programskih i partnerskih država u okviru Erasmus+ programa, Ključna aktivnost 1 (KA107) – omotnica IPA – BiH, Sarajevo

Tekst Natječaja

Upute za Natječaj

Rok za prijavu:  26. 3. 2021.

Mobilnost se može realizirati po objavi konačne Odluke o odabiru kandidata do zaključno s  15. 7. 2022.

Dokumentacija za prijavu dolaznih kandidata za aktivnost mobilnosti u svrhu podučavanja/osposobljavanja (Teaching/Training):

1. Popunjen i potpisan Prijavni obrazac za osoblje (Application Form)
  2. Životopis na engleskom jeziku (Europass CV obrazac)
  3. Prijedlog plana aktivnosti za boravak na partnerskom sveučilištu potpisan od prihvatne (partnersko sveučilište) i matične ustanove (na engleskom jeziku se popunjava Staff Mobility Agreement for Teaching/ Staff Mobility Agreement for Training) te kandidata.
  4. Pismo motivacije (do 300 riječi), vlastoručno potpisano
  5. Privola za slanje/objavu osobnih podataka