Prezentacija stipendija Vlade Francuske Republike i predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj

Drage studentice i studenti,

zadovoljstvo nam je pozvati vas na prezentaciju stipendija Vlade Francuske Republike i predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj!

Stipendije su namijenjene studentima, asistentima i mladim istraživačima diplomskih i poslijediplomskih studija svih znanstvenih disciplina, ali i za programe u Francuskoj na engleskom jeziku, stoga poznavanje francuskog jezika nije uvjet za dobivanje stipendije. Prezentaciju će, na hrvatskom jeziku, održati gđa Jasna Bas, ataše za znanstvenu i sveučilišnu suradnju pri Francuskom veleposlanstvu u Zagrebu.

Prezentacija će se održati u utorak, 28. veljače 2023. u 17 h u Francuskoj Alijansi (adresa : Marmontova 3, Split)

Veselimo se vašem dolasku!