Mobilnost studenata

Održan Info dan - Erasmus+ studijski boravak

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizirao je Erasmus+ Info dan povodom objavljenog trećeg kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ studija u ljetnom semestru ak. god. 2019./2020.

Info dan održao se dana 5. rujna 2019., u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice.

Na Info danu predstavljene su novosti i mogućnosti studiranja u programskim zemljama u okviru programa Erasmus+ te upute za uspješnu prijavu na Natječaj za mobilnost u svrhu Erasmus+ studija.

Predstavnica udruge ESN Split, Melani Grubić Mikulić, prezentirala je aktivnosti udruge. Dolazna studentica Aleksandra Kurczewska podijelila je svoje Erasmus iskustvo na stručnoj praksi u Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu a bivša Erasmus studentica Petra Šikić svoje iskustvo s Erasmus studijskog boravka.