Prijave za besplatno sudjelovanje na Futures Bootcamp-u na temu plave bioekonomije na Malti

Otvorene su prijave na Futures Bootcamp, na temu plave bioekonomije na kojem je sudjelovanje potpuno besplatno u okviru SEA-EU projekta.

Futures Bootcamp će se održati od 20. do 25. rujna 2020. godine na Sveučilištu u Malti te će na njemu sudjelovati niz predstavnika sa svakog od šest sveučilišta partnera u projektu (predstavnici sveučilišta iz Cadiza, Kiela, Gdanjska, Bresta, Malte i Splita).

Predviđeno je sudjelovanje troje studenata sa Sveučilišta u Splitu, prvenstveno doktoranada i studenata diplomske razine studija. Svi studenti koji su zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti popunjavanjem prijavnog obrasca koji se nalazi u prilogu.

Za više informacija obratite se na: seaeu@unist.hr

Vezani dokumenti