Foto/video nagradni natječaj “Erasmus+ Skills4Life”

Erasmus studentska mreža Hrvatska u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU, u znaku Europske godine vještina, organizira foto/video nagradni natječaj “Erasmus+ Skills4Life”.

Natječaj je otvoren od 19. travnja do 19. lipnja, a troje najboljih osvojit će vrijedne nagrade!

Tko može sudjelovati?

Pravo sudjelovanja u nagradnom natječaju Erasmus+ Skills4Life imaju punoljetne osobe, svi sadašnji i bivši studenti mobilnosti u svrhu studija i/ili stručne prakse, kao i sadašnji i bivši sudionici razmjena mladih u okviru Erasmus+ programa te sadašnji i bivši volonteri Europskih snaga solidarnosti, osim zaposlenika Organizatora, kao i članova njihovih užih obitelji (roditelji, supružnik, djeca, sestre i braća). Prijave se podnose individualno.

Kako sudjelovati?

Za sudjelovanje u natječaju potrebno je:

• objaviti fotografiju ili video iz razdoblja mobilnosti u okviru programa Erasmus+ programa i/ili Europskih snaga solidarnosti na osobnom profilu na društvenim mrežama (Facebook, Instagram i TikTok);
  • fotografiju/video javno podijeliti (u slučaju privatnih profila potrebno je zapratiti organizatore natječaja te poslati screenshot objave u inbox ESN-a Hrvatska);
  • navesti državu, mjesto/grad i datum nastanka fotografije/videa;
  • dodati oznake: #Skills4Life, #ErasmusPlus, #EuropeanYearOfSkills, #ESNcroatia i #AMPEU te označiti Erasmus studentsku mrežu Hrvatska (Facebook: “Erasmus Student Network Croatia”; Instagram i TikTok: “@esncroatia”) i Agenciju za mobilnost i programe Europske unije (Facebook: “Agencija za mobilnost i programe Europske unije”; Instagram: “@ampeu.hr”);
  • objaviti kraći tekst o svom iskustvu na mobilnosti u okviru programa Erasmus+.

Fotografije i videa će se ocjenjivati prema sljedećim kriterijima:

• kreativnost i originalnost

• povezanost s temom natječaja

• kvaliteta sadržaja.

Rok za slanje foto/video uradaka je 19. lipnja 2023. godine do 23:59 sati.

Detaljna pravila foto/video natječaja Erasmus+ Skills4Life dostupna su na poveznici.

Izvor: AMPEU