Natječaj za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA131 - International Opening natječajna godina 2022.

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA131 - International Opening natječajna godina 2022.

Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Sve mobilnosti u okviru programa Erasmus+, u natječajnoj godini 2022. mogu se ostvariti po objavi Odluke o odabiru kandidata zaključno do 30. srpnja 2024. godine, a najranije 2 mjeseca od podnošenja prijave za mobilnost te nakon objave Odluke o odabiru kandidata.

Prijave zaprimljene u srpnju bit će objavljene u rujnu.

Natječaj je otvoren do iskorištenja osiguranih sredstava ili do 31. svibnja 2024. godine.

VAŽNO! Potpune i potpisane prijave potrebno je dostaviti*:

1) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu** na erasmus@unist.hr i osobno uz prethodnu najavu

ili

2) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu** na erasmus@unist.hr i poštom.

**Dokument treba sadržavati:

1. Popunjen i potpisan Prijavni obrazac za osoblje na engleskom jeziku

2. Popunjen i potpisan Mobility agreement for teaching/training

3. Životopis na engleskom jeziku

4. Motivacijsko pismo na engleskom jeziku (do 300 riječi), vlastoručno potpisano

5. Potvrdu o zaposlenju izdanu od matične ustanove

6. Privolu za slanje/objavu osobnih podataka

Originalnu prijavu u papirnatom obliku prijavitelji će dostaviti osobno uz prethodnu najavu (Odjel za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju, Sinjska 2/III kat) na način kako je naznačeno gore i u tekstu Natječaja.

Tekst Natječaja

Upute

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za osoblje

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno osoblje u svrhu poučavanja

4. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno i nenastavno osoblje u svrhu osposobljavanja

5. Europass CV

6. Potvrda o zaposlenju matične ustanove