ODRŽAN VIRTUALNI ERASMUS+ INFO DAN

15. srpnja 2021. održan je virtualni Erasmus+ Info online dan za studente Sveučilišta u Splitu, putem Zoom platforme, a u organizaciji Odjela za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju Sveučilišta u Splitu.

Povodom otvorenog natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka, Maja Sumina iz Odjela za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju održala je informativno predavanje o studentskoj mobilnosti u svrhu studijskog boravka te upoznala studente s postupkom prijave i administrativnim obvezama prije, tijekom i nakon mobilnosti.

Svoje iskustvo višestruke Erasmus+ mobilnosti s nazočnima je podijelila  i predstavnica studenske udruge Erasmus Student Network (ESN) Split, Ana Batinić.

Na virtualnom Info danima studenti su imali priliku saznati kako uspješno podnijeti Erasmus+ prijavu, odabrati visokoškolsku inozemnu ustanovu, dogovoriti kolegije te organizirati put i smještaj.

Ovim putem želimo zahvaliti svim studentima koji su se odazvali na Erasmus+ Info dan. Vidimo se opet!