Održan Welcome day za dolazne studente

Welcome Day za 120 stranih studenata koji će zimski semestar provesti na razmjeni na Sveučilištu u Splitu održan je u ponedjeljak 30.9.2019. godine.

Prisutne je pozdravila voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju Ana Ćosić i zaželjela im dobrodošlicu na Sveučilište u Splitu. Djelatnica Ureda za međunarodnu suradnju Marina Matković održala je prezentaciju o povijesti i znamenitostima grada Splita i Sveučilišta u Splitu te su studentima pružene važne praktične informacije vezane uz njihov boravak.

Dolazna studentica Fidan Aliyeva, koja odrađuje stručnu praksu u Uredu za međunardonu suradnju, govorila je o svom Erasmus iskustvu.

Također su im predstavljene aktivnosti studentske udruge ESN Split  čiji članovi pomažu svojim inozemnim kolegama u snalaženju tijekom njihova boravka u Splitu.

Sastanak je zaključen podjelom dokumenata i promo materijala studentima te prigodnim domjenkom u Sveučilišnoj galeriji Vasko Lipovac.