AIESEC SPLIT I ESN SPLIT ZAJEDNO ORGANIZIRAJU EDUKACIJSKI KVIZ NA KAMPUSU

AIESEC SPLIT I ESN SPLIT ZAJEDNO ORGANIZIRAJU EDUKACIJSKI KVIZ NA KAMPUSU

AIESEC Split i ESN Split će sljedeći ponedjeljak (16.5.) u 19 sati na Kampusu u Caffe bar Tinel na adresi Cvite Fiskovića 3 održati edukacijski kviz za studente.

Kviz će se sastojati od 4 tematske cjeline: o organizacijama AIESEC i ESN, o razmjenama (ERASMUS, volonterske prakse i stručne prakse), o Sveučilištu u Splitu i zadnji dio o studentima tj. studiranju.

Cilj ovog edukacijskog kviza je predstaviti ove dvije organizacije kojima su razmjene u samoj srži djelovanja, informirati studente o osnovnim podacima vezanima za razmjene, istaknuti kroz kviz neke važne informacije vezano za samo sveučilište, a koje su od značaja samim studentima te ono posljednje informirati studente o nekim osnovnim podacima vezanima za studiranje, izvannastavnim aktivnostima, njihovim pravima/obvezama i slično.

Sudjelovanje u kvizu je besplatno!

Vidimo se