Potpisan Sporazum o suradnji između Kansas State University, Manhattan ( SAD) i Sveučilišta u  Splitu

Sporazum o suradnji između Kansas State University, Manhattan ( SAD) i Sveučilišta u  Splitu potpisan je u petak, 31. svibnja. Uz prethodni potpis rektora  Kansas State Universityja, prof. dr. Richarda B. Myersa,  Sporazum je potpisao rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić, uz nazočnost prorektora prof. dr. sc. Đurđice Miletić i izv. prof. dr. sc. Željka Radića, savjetnika rektora prof. dr. sc. Zorana Valića te prof. dr. sc. Johna Buckwaltera, dekana  College of Human Ecology. Kao partneri, dvije institucije osiguravat će okvire za dugogodišnju, sustavnu, znanstvenu, nastavnu i svekoliku suradnju, koja među ostalim, podrazumijeva međusobne posjete znanstvenika i profesora u cilju zajedničkih istraživanja, kao i održavanja predavanja i sudjelovanja na konferencijama i skupovima te poticanje mobilnosti studenata.