Izložba akvarela francuskog slikara Fabricea Moiereaua s prikazima grada Matere na Filozofskom fakultetu

Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu u suradnji s Talijanskim kulturnim institutom u Zagrebu priprema izložbu akvarela francuskog slikara Fabricea Moiereaua s prikazima grada Matere, europske prijestolnice kulture 2019. godine u sklopu predstavljanja projekta regije Basilicata.

Otvaranje izložbe održat će se u utorak, 5. studenog, s početkom u 11 sati na Filozofskom fakultetu, POljička 35, nakon čega je predviđena degustacija proizvoda regije Basilicata. Izložba će se moći razgledati do 17. studenog.

Također, studenti će moći saznati više o ovoj talijanskoj regiji na predavanju koje će prethoditi izložbi, u ponedjeljak, 4. studenog, u 13 sati, u učionici P5 Flozofskog fakulteta.

Vezani dokumenti