Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Alumni udruga Sveučilišnog odjela za stručne studije, u suradnji s Hrvatskim crvenim križem, organizira devetu akciju dobrovoljnog darivanja krvi, koja će se održati u ponedjeljak, 18. studenog, od 10 do 14 sati u učionici 106 Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5.

Pozivaju se studenti i djelatnici Sveučilišta u Splitu, članovi  Udruge i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže 9. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu.
Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS), na ostalim sastavnicama Sveučilišta u Splitu.