Dan otvorenih vrata Sveučilišnog odjela za forenzične znanosti

Sveučilišni odjel za forenzične znanosti u četvrtak, 26. svibnja, organizira Dan otvorenih vrata Forenzike. Program počinje u 12 sati i svi zainteresirani će u auli Zgrade tri fakulteta na kampusu imati prigodu od studenata i nastavnika Odjela saznati više o forenzičnim znanostima, radu Sveučilišnog odjela, nastavi i znanstvenim istraživanjima koja se provode na Sveučilišnom odjelu.

Zatim će s početkom u 13 sati u Amfiteatru A0-1 svjetski poznati forenzičar i znanstvenik prof. dr. sc. Dragan Primorac održati pozvano predavanje na temu: Forenzička DNA analiza: jučer, danas, sutra. Na predavanju će prisutni moći doznati više od počecima DNA analize u svijetu i Hrvatskoj ali i o najnovijim istraživanjima na području analize DNA.

Foto: Zoran Alajbeg