Friendship in May - program događanja u svibnju na Filozofskom fakultetu u Splitu

Nastavljajući započetu tradiciju prošlogodišnjih svibanjskih događanja, Filozofski fakultet je i ove godine u okviru manifestacije Friendship in may 2023., pripremio niz događanja u suradnji s drugim visokoškolskim institucijama, studentima, nastavnicima, lokalnom zajednicom te ostalim sudionicima kulturalnog i javnog života.

Program je raznolik i sadržajno bogat te uključuje brojna predavanja, međunarodnu konferenciju, predstavljanje monografije, radionice, panel diskusije, izložbe, predstave, književni salon, glazbeno-poetske večeri i cijeli niz drugih zanimljivih događanja.

Ne propustite posjetiti Filozofski fakultet u svibnju, a sva događanja su besplatna za posjetitelje!

Cijeli program u prilogu

Vezani dokumenti