Međunarodna suradnja

Humanitarni koncert Sveučilišnog pjevačkog zbora “Silvije Bombardelli” za udrugu "Sanus"

U blagdansko vrijeme i Sveučilišni pjevački zbor “Silvije Bombardelli” daruje onako kako najbolje zna  pjesmom. Humanitarni božićni koncert "With love, Bombardelli" održat će se u petak, 20. prosinca, s početkom u 20 sati u Sveučilišnoj galeriji "Vasko Lipovac", a sav prihod namijenjen je splitskoj udruzi "Sanus" - klubu roditelja djece oboljele i liječene od malignih bolesti.

Zbor će za posjetitelje otpjevati najljepše glazbene brojeve, božićne i pop glazbe, u originalnim aranžmanima koje publika već jako dobro poznaje i voli.

Ulaznice su u prodaju na štandovima ili narudžbom na mail bombardellizbor@gmail.com.
Štandovi se nalaze u restoranu "Kampus" (Cvite Fiskovića 3) i i prizemlju Filozofskog fakulteta radnim danom u vremenu od 11 do 17 sati.
Karte na štandovima moguće je platiti isključivo gotovinom, dok narudžba preko maila zahtijeva uplatu na račun.