Međunarodna suradnja

Sveučilište u Splitu sudjelovalo na Prvom online međunarodnom danu na Sveučilištu u Mostaru

Prvi online međunarodni dan u organizaciji Ureda za međunarodnu suradnju održan je 22. rujna 2020. na Sveučilištu u Mostaru. Na ovom 'digitalnom' događaju sudjelovala je Ana Marinović, stručna suradnica za akademsku mobilnost i ukratko predstavila Sveučilište u Splitu.

Ovaj događaj okupio je više od 25 visokoobrazovnih institucija iz Europe i svijeta, a  kroz planirani program održane su panel diskusije na dvije teme, od kojih se jedna odnosila na internacionalizaciju visokog obrazovanja u post COVID svijetu o kojoj je govorio predsjednik britanske konzultantske tvrtke za visokoobrazovne institucije Charles Cormac i druga tema u kojoj je voditelj Nacionalnog Ureda Erasmus + programa za BiH Suad Muhibić govorio o sudjelovanju institucija iz BiH u okviru Erasmus + programa.