Najava predstavljanja Ureda za istraživanje i razvoj namijenjenog profesorima i istraživačima Sveučilišta u Splitu – 22. rujan 2021. godine

Nadovezujući se na realizaciju projekta "Funkcionalna integracija Sveučilišta u Splitu, PMF-ST, PF-ST te KTF-ST kroz razvoj znanstveno-istraživačke infrastrukture u Zgradi tri fakulteta" 22. rujna 2021. (srijeda) od 13-15 sati u dvorani A-02 (amfiteatar 02) u zgradi PMF-a predstavit ćemo rad Ureda za istraživanje i razvoj Sveučilišta u Splitu.

Na predstavljanju ukazat ćemo na mogućnosti koje Ured donosi Sveučilištu u Splitu i njegovim sastavnicama, a predstavnici Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (PMF), Pomorskog fakulteta (PF), Kemijsko-tehnološkog fakulteta (KTF) i Medicinskog fakulteta (MEF) predstavit će primjere dobre prakse komercijalizacije znanstveno-istraživačke opreme.

Zbog epidemioloških preporuka ograničen je broj osoba u prostoriji. Stoga molimo sve koji imaju Covid potvrdu da istu ponesu. Sudionicima bez potvrde bit će omogućeno sudjelovanje u zadnjim redovima s većim razmakom.

Dnevni red sastanka možete pronaći u dokumentu na dnu stranice.

Foto: Zoran Alajbeg

Vezani dokumenti