Najave i događanja

Cijepljenje i testiranje zaposlenika i studenata Sveučilišta u Splitu

Sveučilište u Splitu je, u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, osiguralo cijepljenje studenata i zaposlenika cjepivom po izboru svakim radnim danom bez naručivanja od 7.30 do 19.30 sati u ambulanti Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti pri Nastavnom zavodu za javno zdravstvo SDŽ-a, Vukovarska 46.

Također, studenti i zaposlenici kod kojih postoji sumnja na COVID-19 mogu se bez naručivanja testirati svakim radnim danom i subotom na Turskoj kuli od 8.30 do 9.30 sati ako imaju papirnatu ili elektronički poslanu uputnicu nadležnog liječnika.Naglašavamo važnost pridržavanja svih epidemioloških mjera poput redovitog pranja ruku, održavanja razmaka, korištenja dezinficijensa te nošenja maski kako bismo svi zajedno doprinijeli sprječavanju širenja korona virusa.