Najave i događanja

14. hrvatski Cochrane simpozij na temu „What kind of research is needed for our health system?“

14. hrvatski Cochrane simpozij na temu „What kind of research is needed for our health system? (Kakva su istraživanja potrebna našem zdravstvenom sustavu?)“ održat će se u četvrtak, 1. rujna 2022. od 8.30 do 17 sati na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu.

Cochrane Hrvatska organizira ovaj događaj kao priliku za raspravu o ulozi kliničkih primarnih i sekundarnih istraživanja, kao važnog izvora donošenja odluka utemeljenih na dokazima te uključivanju različitih dionika. Ciljna publika Simpozija uključuje hrvatske i regionalne istraživačke zajednice u zdravstvu, stručnjake za EBM i HTA, donositelje odluka u zdravstvu te predstavnike strukovnih medicinskih i bolesničkih organizacija.

Kotizacija:

Early bird (do 31. srpnja): 100 kn za pacijente, 200 kn za studente, 400 kn za ostale sudionike

Od 1. kolovoza: 125 kn za pacijente, 250 kn za studente, 500 kn za ostale sudionike

Pozivaju se svi sudionici koji žele svoj rad predstaviti kao poster da svoje sažetke dostave najkasnije do 15. kolovoza 2022. u 23:59 sati na mail: livia.puljak@mefst.hr. Upute za prijavu sažetaka nalaze se ovdje i u prilogu obavijesti, kao i program Simpozija.

Vezani dokumenti