Najave i događanja

HAZ & HSS Akademija 2022.

Hrvatska akademska zajednica u suradnji s Hanns Seidel Stiftung, svake godine krajem rujna organizira studentsku akademiju, a ovoga puta pod nazivom  “The position of youth in the future EU labor market”.

Prvi dan akademije započeli su na Sveučilištu u Splitu gdje ih je u vijećnici Rektorata pozdravio rektor prof.dr.sc. Dragan Ljutić, dugogodišnjih prijatelj  zajednice.

U pozdravnim govorima prisutnima su se obratili:  ravnateljica ureda Zaklade HSS u Hrvatskoj,  mr. sc Aleksandra Markić Boban, predsjednik Akademskog vijeća HAZ-a prof. dr. sc. Mislav Grgić, te Nacionalni predsjednik HAZ-a Karlo Kolesar.

Nakon uvodnih govora, na red su došla predavanja sa naglaskom na obrazovanje mladih i njihovu participaciju na tržištu rada.

Podsjetimo,  HAZ&HSS akademija okuplja studente i studentske predstavnice sa raznih sveučilišta iz svih dijelova Lijepe naše!