Najave i događanja

JAVNI POZIV - PRIJAVA ZA POSAO POPISIVAČA I KONTROLORA U DRUGOJ FAZI PROVEDBE POPISA STANOVNIŠTVA 2021.

Studenti/ce do sada su se pokazali kao iznimno kvalitetni i elokventni u državnim, administrativnim poslovima na terenu te ih Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Državni zavod za statistiku poziva da se jave na predmetni poziv.

Zainteresirani studenti/ce za sudjelovanje u Popisu trebaju na mrežnim stranicama Popisa (www.popis2021.hr) popuniti prijavu za popisivača/kontrolora, odgovarajući na pitanja o osobnim podacima, iskustvu u poslovima anketiranja, informatičkoj pismenosti te na demografska pitanja.

Rok za podnošenje prijava jest od 23. lipnja do 15. srpnja 2021. Kandidat/kinja može samo jedanput popuniti prijavu.

Svi detalji Javnog poziva nalaze se u dokumentu u prilogu.

Vezani dokumenti